Наші партнери
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами співпраці Німеччини з Україною є: ефективне державне врядування, енергоефективність і захист клімату, сталий економічний розвиток. Німецька співпраця також охоплює подолання кризової ситуації на сході країни. При цьому особлива увага приділяється підтримці українських громад, що прийняли внутрішньо переміщених осіб.
НІМЕЦЬКЕ ТОВАРИСТВО МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА
Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України — центральний орган виконавчої влади, який забезпечує реалізацію державної політики у сферах ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, енергозбереження, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива.
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України — міністерство, центральний орган виконавчої влади України. Формує та реалізує державну політику в сферах економіки та торгівлі. Також на нього покладено функції з реалізації державної політики з питань розвитку підприємництва, регулювання цінової політики (крім питань реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців), публічних закупівель, туризму та розвитку оборонно-промислового комплексу.
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА
Київська торгово-промислова палата – недержавна неприбуткова самоврядна організація, що об'єднує юридичних та фізичних осіб, зареєстрованих згідно законодавства України як підприємці та створена і діє згідно з Законом «Про торгово-промислові палати в Україні», прийнятим Верховною Радою України від 2 грудня 1997 року та Статуту.
Учбовий центр на базі Київської торгово-промислової палати (КТПП) був створений у 1998 році з метою сприяння прискоренню процесів економічного реформування підприємств — членів КТПП, встановлення прямих зв'язків між київською бізнес-спільнотою та представниками зарубіжних ділових кіл, підвищення кваліфікації представників столичного підприємництва
ЦЕНТР БІЗНЕС-ОСВІТИ КИЇВСЬКОЇ ТОРГОВО ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ
Після успішного завершення тренінг-курсу учасники отримують сертифікат міжнародного зразка «European EnergyManager (CCI)». Сертифікат чинний в країнах-партнерах EUREM.